Teslimat Koşulları

Satış Sözleşmesi
 
 

1. www.epolisatranc.com  web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde sipariş tarihi gönderimde esas alınmamaktadır. Gönderimde esas olarak alınan zaman, banka havalesi ile ilgili dekont veya diğer bilgilerin bize ulaştırdığı zamandır. Banka havalesi ile ödemelerde 3 gün içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

2. www.epolisatranc.com  web sitesinden yaptığınız tüm alışverişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edilmektedir. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak gösterilir. Alışverişlerinizde ödeme aşamasında size bildirilen fiyatlara KDV dahildir. Tüm ürünlerde KDV oranı %18'dir.

3. Sistem veya dizgi hatalarından kaynaklanan hatalarından www.epolisatranc.com  sorumlu değildir.

4. www.epolisatranc.com  web sitesinde satılan ürünlere yasalarca belirlenmiş olan reşit olma yaş sınırının altında olan (18 yaşın altındaki) müşterilerimiz alış veriş yapamaz. 

5. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen olayların, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin veya her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen veya tamamen yerine getirmelerini veya bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran hallerin oluşması, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim tesislerinde önemli derecede arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

6. www.epolisatranc.com  web sitesinde satışta bulunan ürünlerin bir kısmı tedarikçi firma stoklarından, bir kısmı da www.epolisatranc.com  Mağaza stoklarından günlük olarak güncellenmektedir. Tedarikçi firmaların stoklarında günlük güncellemelere rağmen elde olmayan sebeplerden dolayı tükenmiş olan ürünlerin gönderim süresi uzayabilir. Bu durumda müşteri telefon veya e-mail yolu ile bilgilendirilir. Müşterinin talebine göre sipariş değiştirilebilir, gönderim beklenebilir veya sipariş iptal edilebilir. Siparişin iptali durumunda ödeme, banka havalesi ile yapılmışsa müşterinin belirttiği bir banka hesabına geri havale edilir.

7. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda bilgi@epolisatranc.com'a yazarak, durum www.epolisatranc.com  ' a bildirilir. Kargo Şirketi tarafımızdan veya müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini tam olarak yaptığı kabul edilir.

Bu yüzden: Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak 0532 640 11 19 numaralı telefona fakslanıp durum bilgi@epolisatranc.com'a e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. www.epolisatranc.com  sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır. 

8. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı yurtiçi kargo, aras kargo ,fillo kargo ve mng kago  ile yapılmaktadır.Müşteri bu kargoların dışında herhangi bir kargo ile ürününü isteyebilir.

9. Yanlış sipariş verip satın aldığınız ürünleri, tahrip etmeden,paketini bozmadan, kullanmadan ve ürünün tekrar paketin albenisini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde iade edebilirsiniz. 

10. ePoli Satranç market web sitesinden (www.epolisatranc.com) 'den alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.