Gizlilik İlkeleri

İnternet sitemiz üzerinde bıraktığınız hiçbir bilgi üçüncü şahıslara verilmez. Sitede girmiş olduğunuz bilgilerinizi ve size gönderilen mesajları sizin dışınızda kimse göremez, değiştiremez.

  Sitemizde bulunan bilgileriniz, tüm sitemizde kullanılan sistemle korunmakta ve saklanmaktadır. İstediğiniz zaman üyeliğinizden ayrılabilirsiniz. Bu durumda bilgileriniz veritabanımızdan silinir ve bir daha kullanılmaz. Üyelikten ayrılmanız durumunda siteden kaynaklı olan tüm hak ve ayrıcalıklarınız da bilgilerinizle beraber silinir.

Bilgi Güvenliği:

  Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi Firmamız personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir.

  Firmamız, kullanıcılardan derlediği bu kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti ederiz.

Güvenli Alışveriş Garantisi:

  Firmamız, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır. Sitemize üye olan kullanıcılarımızdan kredi kartı bilgileri kesinlikle istenmemektedir. Üyelerimiz ürün siparişi verirken sadece banka havale ve eft sistemiyle ürün satın alabilirler.